فروش املاک تجاری در یک مکان استراتژیک در ازمیر

Ref: 7899
WhatsApp
M2 40-232
قیمت

ازمیر به عنوان سومین شهر بزرگ ترکیه باعث می‌شود سرمایه‌گذاری در این شهر قابل تأمل باشد. در سال‌های اخیر، تحولات و پیشرفت‌های زیادی در شهرسازی تقریباً در تمام مناطق ازمیر اتفاق افتاده است.

ازمیر میزبان حمل و نقل با فناوری پیشرفته و بزرگراه‌های مدرن است که اتصال آسان به مناطق دیگر و شهرها را ارائه می‌دهد. در کنار طبیعت زیبای خود، ازمیر به شهر خوبی برای شروع تجارت خود یا سرمایه‌گذاری در املاک آن تبدیل شده است.

ما در یک پروژه مسکونی در ازمیر املاک تجاری با اندازه‌های مختلف بین 40-232 متر مربع برای فروش داریم. این پروژه از مکانی استراتژیک برخوردار است که مشرف به جاده‌های اصلی است، رو به خلیج ازمیر قرار دارد و به امکانات اصلی در ازمیر نزدیک است.

دلایل زیادی شما را به فکر این واحدهای تجاری سوق می‌دهد:

  • خرید ملک در حال حاضر به معنای بهره مندی از بهترین قیمت است. هرچه پیشرفت ساخت و ساز ادامه دارد، قیمت‌ها بالاتر می‌روند. بنابراین، از رشد سرمایه با قیمت اصلی بهره‌مند خواهید شد.
  • با توسعه مداوم کلی در ازمیر، علاقه به املاک و مستغلات ازمیر همچنان رو به رشد خواهد بود که منجر به بازدهی بالای سرمایه می‌شود.
  • این مغازه‌ها موقعیت استراتژیکی دارند و در طبقه همکف یک پروژه مسکونی هستند که عبور روزانه مشتری را تضمین می‌کند.
این فروشگاه‌ها را به خریدارانی که قصد سرمایه‌گذاری طولانی مدت در ترکیه دارند پیشنهاد می‌کنیم. برای اطلاعات بیشتر، لطفا با ما تماس بگیرید.

تاریخ تحویل Jul 2021
120 اقساط ماهانه
درخواست اطلاعات بیشتر
افزودن به لیست علاقه‌مندی‌ها
نرخ ارز, 02 July 2021 1 USD=8.67, 1 EUR=10.26, 1 GBP=11.92

دیگر خانه های یافت شده در محدوده انتخابی

فرصت را از دست ندهید
ما هر روز املاک جدیدی را اضافه می‌کنیم
می‌خواهیم جدیدترین لیست املاک خود را به شما ارسال کنیم
خرید ملک در ازمیر
برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید