خرید آپارتمان در Uskudar استانبول با منظره‌ای از بسفر و برج Maiden

Ref: 8082
WhatsApp
M2 135
تعداد اتاق 3+1
قیمت
قیمت اصلی به ارز فروشنده : 6.000.000 ₺
تضمین بهترین قیمت ملک تضمین بهترین قیمت ملک

این ملک ارزشمند در شبه جزیره تاریخی Salacak در 200 متری دریا واقع شده است. این آپارتمان با مساحت 135+ متر مربع 1+3 با سبک‌های مختلف پنجره بسیار روشن شده و از جهات مختلف بیرون می‌رود. یک پنجره دیواری در اتاق نشیمن هوای تازه را فراهم می‌کند و مناظر مسحورکننده‌ای از بسفر و برج دوشیزه را ارائه می‌دهد.

این آپارتمان با آشپزخانه U شکل همراه با لوازم داخلی، از جمله اجاق گاز، فر، مایکروویو و هود ارائه می‌شود. با درهای کشویی شیشه‌ای محصور می‌شود و آشپزخانه را از اتاق نشیمن جدا می‌کند. این آپارتمان همچنین دارای کابینت و انبار داخلی، درب‌های فرانسوی، کفپوش چوب سخت و سنگ مرمر و حمام اختصاصی است. این مجموعه همچنین دارای یک پارکینگ بسته است.

موقعیت مکانی مناسب تضمین می‌کند که امکانات روزمره به راحتی و در فاصله پیاده‌روی از جمله اسکله، حمل و نقل عمومی، مدرسه و بیمارستان قابل دسترسی هستند. سایر مکان‌های اطراف عبارتند از:

ساحل Salacak : تنها 200 متر
Maiden’s Tower: تنها 300 متر
مارمارای: 1 کیلومتر 
بشیکتاش: 10 کیلومتر
تکسیم: 13 کیلومتر است
سلطان احمد: 13.5 کیلومتر

به دور از استرس‌های شلوغ زندگی در شهر، Uskudar یک منطقه آرام و بسیار مورد جستجو در سمت آناتولی است. انواع شرایط زندگی را فراهم می‌کند که خیلی ها فقط می‌توانند رویای آن را ببینند. موقعیت آن با بسفر چشم‌اندازهای دیدنی از تنگه، پل و شهر فوق‌العاده است. این منطقه پر از جذابیت، تاریخ و امکانات قابل توجه بسیاری است که توجه بسیاری را به خود جلب می‌کند. Uskudar امکانات روزمره و راحتی را با یک شبکه حمل و نقل گسترده ارائه می‌دهد. این مکان جایی است که آب در آن جریان می‌یابد، طبیعت به وفور یافت می‌شود و محیط آرام است و فرصتی را برای زندگی خانوادگی کاملاً ایده‌آل فراهم می‌کند.

Last updated on 31-05-2021
درخواست اطلاعات بیشتر
افزودن به لیست علاقه‌مندی‌ها
نرخ ارز, 02 July 2021 1 USD=8.67, 1 EUR=10.26, 1 GBP=11.92

دیگر خانه های یافت شده در محدوده انتخابی

فرصت را از دست ندهید
ما هر روز املاک جدیدی را اضافه می‌کنیم
می‌خواهیم جدیدترین لیست املاک خود را به شما ارسال کنیم
خرید آپارتمان در استانبول
برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید